سیم جوش نقره یک کیلویی سیمبن Simbon

2,600,000 ریال

برای جوشکاری دو قطعه نقره ، دو قطعه ی مسی ، دو قطعه ی غیر هم جنس فلزی از سیم جوش نقره استفاده می شود درصد های گوناگون سیم نقره برای کیفیت بالای جوش و بسته به نوع جنس متفاوت می باشد هر چه در صد بالاتر باشد میزان نقره بیشتر و جوش در برابر ارتعاشات و لرزش مقاومت بیشتری دارد
جوشکاری با سیم جوش نقره یکی از روش‌های پرکاربرد جوشکاری گاز در صنایع مختلف فلزی است. در صورت کافی نبودن لبه‌های قطعات برای پرکردن درز جوش و یا پخ دار بودن لبه‌های قطعات، می‌توان برای جبران کمبود ماده پرکننده از مفتول استفاده کرد. به ندرت از جوشکاری بدون مفتول استفاده می‌شود، مگر این که تنها نیازمند خال جوش زدن قطعات به یکدیگر باشیم. بر اساس جنس مواد تحت جوشکاری، مفتول مناسب بایستی انتخاب شود.
سیم جوش سیمبون ساخت کشور ایران دارای 2% نقره می باشد مورد استفاده در صنایع لوستر سازی ، سرد خانه ها ، یخچال سازی ، رادیاتور آبگرمکن ، سماور و... استفاده می شود

دستور العمل استفاده:
آلیاژهای لحیم کاری سخت ( بریزینگ ) سیمبن برای اتصال فلزات سنگین مناسب می باشد. این آلیاژها همراه با فلاکس استفاده می شوند که توسط سیمبن تولید می گردند. بهترین میزان خلاصی یا فاصله میان دو قطعه بین 0/05 تا 0/2 میلیمتر است.
فلاکس را به طور یکنواخت بر روی سطوح دو قطعه کاری که بایستی به هم متصل شوند به کار ببرید. سپس قطعات را مونتاژ کنید و تا درجه حرارت کارکرد آلیاژ گرم کرده پس از آن آلیاژ را وارد نمایید.

اخطار:
حرارت دادن بیش از اندازه می تواند آلیاژ و قطعه کار آسیب برساند.
فلاکس های باقیمانده را با آب پاک نمایید.
آلیاژهای فسفر دار را می توان بدون استفاده از فلاکس استفاده کرد اما این آلیاژها برای اتصال آلیاژهای آهن یا نیکل توصیه نمی شوند.

تلگرام  نماد اعتماد الکترونیکی     راهنمای خرید از سایت


«سفارشهایی که تا قبل از ساعت 7 شب ثبت شود روز بعد و سفارشهایی که بعد از ساعت 7 شب ثبت شود 2 روز بعد ارسال و تحویل اداره پست خواهد شد.»


شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بخش سوال و جواب درباره محصول :

محصولات مشابه

مشخصات فنی محصول

کاربرد ابزارعمومی - صنعتی - تاسیسات
رنگمسی
مناسب برایجوشکاری رادیاتور آبگرمکن - یخچال سازی - سماور و ...

سایر مشخصات

گارانتیاصالت و سلامت فیزیکی کالا
گواهی استانداردEN 1044
ساختایران

سایر ویژگی‌ها

سایز سیم جوش1/5 - 2 میلیمتر
طول سیم جوش50 سانتی متر
درصد نقره15 درصد
نوع جوشکاریگازی
فشار ورودی1 بار
فشار خروجی1 بار
حداکثر نمایش گیج ورودی1 بار
حداکثر نمایش گیج خروجی1 بار
تركيبات شيميايي سیم جوشنقره , مس , روی , کادمیم , فسفر