رولبولت 10 در 10 سانت

رول بولت قطعه ای است از جنس آهن که از یک عدد پیچ ( عمدتا سر مخروطی شکل ) ، یک عدد لوله استوانه ای شکل چاکدار و یک عدد واشر و مهره تشکیل شده است.
از پیچ رول بولت به موجب مرغوبیت و دوام عمر بالایی که دارد در بسیاری از کارهای عمرانی استفاده می‌شود. از پیچ رول بولت در ساختمان سازی و ایمن کاری نقاط مختلف آن، حفاری تونل ها و معادن و همچنین در جهت اتصال دادن و محکم کردن اشیاء مختلف بر روی دیوار، سقف و… به وفور استفاده می شود. از این پیچ در اتصالاتی نظیر صنایع مکانیکی مختلف و تأسیسات، اتصال دادن مخازن به زمین و نیز اتصالات سقف و دیوارهای بتنی مورد استفاده قرار می گیرد. از پیچ رول بولت در صنایع مختلف برق و دکل های برقی استفاده های فراوان می شود.

نحوه نصب رول بولت:
نحوه استفاده از رول بولت سایز 100*12 در جهت اتصال دادن سازه های مختلف به این طریق است که ابتدا قسمت مخروطی شکل پیچ با ایجاد سوراخ در سطح مورد نظر، به درون آن نفوذ می کند. سپس با بستن مهره رول بولت به آرامی استوانه پیچ توسط واشر تعبیه شده در آن به سمت داخل سوراخ عبور کرده و به تدریج موجب افزایش حجم اتصالات می شود. در نهایت قسمت استوانه ای چاک دار پیچ در سمت داخلی در جایی که مهره و واشر قرار گرفته است گیر کرده و موجب محکم تر شدن اتصال می شود.

ادامه مطلبShow less
10,000 تومان (بدون مالیات)
مرجع:
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر
محصول مرتبط

فهرست

02632252332

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم