ترازو 200 گرمی دیجیتالی جیبی

680,000 ریال

اين محصول يک ابزار دقيق است و اطمينان حاصل شده که در شرايط خاصي از آن استفاده کنيد تا وزن دقيق کالاهاي مورد نظرتان را بدست آوريد. هنگام استفاده لطفا با توجه به مراحل زير عمل کنيد: بعد ازبوت شدن، OUT2 را نشان مي دهد و نمي تواند به صفر بازگردد. لطفا مقياس را معلوم کنيد و مجددا کاليبراسيون کنيد.هنگامي که ال دي 0 يا E نمايش مي دهد بدان معني است که کالاها در مقياس بيشتر از اين محصول است و وزن برخي از کالاها را بايد حذف کرده و دوباره وزن کنيد. هنگامي که LO نمايش داده مي شود به اين معني است که باتري ضعيف شده و بايد در اسرع وقت براي جايگزيني باتري از همان مدل اقدام کنيد. مقياس هاي الکترونيکي را هنگامي که از آن استفاده مي کنيد حرکت ندهيد.
براي به دست آوردن نتايج دقيق تر وزن، 10 ثانيه صبر کنيد پس از بوت شدن وزن کشي مي شود تا مقياس الکترونيکي کاملاآماده شود. اين دستگاه در جايي که درجه حرارت به شدت تغییر مي کند نمي تواند دقيق وزن کند و نياز به حدود دو ساعت براي انطباق با اين تغيير دارد. لطفا باتري را هنگامي که براي مدت طولاني استفاده نمي کنيدخارج کنيد، درغير اينصورت باتري مي تواند به اين محصول آسيب برساند. اين محصول را در معرض دماي الکتريکي قرار ندهيد دماي مناسب عملياتي اين محصول 0 - 40 درجه سانتيگراد است. از آن در محيط الکترومغناطيسي قوي يا در جايي که دستگاه ديگري مي تواند يک ميدان مغناطيسي توليد کند استفاده نکنيد. هنگام استفاده از آن براي جلوگيري از خرابي کالا را به آرامي روي آن قرار دهيد. آب و مواد شيميايي را بر روي پلت فرم وزن قرار ندهيد و آن را در صورت نياز با يک پارچه مرطوب پاک کنيد.

تلگرام  نماد اعتماد الکترونیکی    


«سفارشهایی که تا قبل از ساعت 7 شب ثبت شود روز بعد و سفارشهایی که بعد از ساعت 7 شب ثبت شود 2 روز بعد ارسال و تحویل اداره پست خواهد شد.»


شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد
 • اعتماد سازی مشتریان

  فروشگاه اینترنتی تابا دارای مجوز و نماد اعتماد الکترونیکی از تجارت الکترونیک ایران می باشد

 • اعتماد سازی مشتریان

  فروشگاه اینترنتی تابا دارای مجوز و نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید.

 • کانال تلگرام فروشگاه

  برای عضویت در کانال فروشگاه اینترنتی تابا اینجا کلیک نمایید

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1398/10/12 04:06 علی معینی فر

چگونه تنظیم شود

1398/10/12 10:02 فروشگاه اینترنتی ابزار تابا

پاسخ:
بر روی صفحه کلید در قسمت پایین سمت چپ دکمه ای به نام units وجود دارد با زدن دکمه واحد های اندازه گیری آن تغییر می کند شما روی kg یعنی کیلوگرم تنظیم کنید و از آن استفاده نمایید.

محصولات مشابه