خمیر دو قلو هزار کاره 15 دقیقه ای 100 گرمی جلاسنج

430,000 ریال

خمیر دو قلو هزار کاره 15 دقیقه ای سریع خشک میل پوکس جلاسنج
از خمیر دوقلوی میل پوکس هزار کاره جلاسنج می توانید جهت تعمیر انواع اشیاء فلزی و غیر فلزی ، ساخت قطعات شکسته شده و یا مفقود شده اشیاء ، مونتاژ ، تعمیر و ساخت مجسمه ها ، ترمیم و پر کردن ترک و سوراخ های ایجاد شده ، آب بندی درب و پنجره و استخر ، اتصال دادن سرامیک به چوب یا آهن به بتن ، ماکت سازی ومجسمه سازی ، ترمیم سوراخ روی اگزوز اتومبیل ، رفع نشتی ها ، عایق کردن بردهای الکترونیکی و هزاران مورد دیگراستفاده نمایید.همچنین این محصول برای پلمپ کردن قطعات صنعتی و بالانس کردن رتورهای دینام در صنایع قابل استفاده می باشد.

مدت زمان خشک شدن :
این خمیر بعد از ۱۵ دقیقه به گیرایی اولیه رسیده و پس از ۳ ساعت سختی نهایی خود را بدست خواهد آورد. توجه داشته باشید که سردتر بودن محیط استفاده باعث طولانی تر شدن و گرم تر بودن محیط باعث کوتاه تر شدن زمان های خشک شدن خواهد شد. بااستفاده از رنگدانه یا پیگمنت های معدنی می توانید میل پوکس را به رنگ دلخواه خود در آورید. هر چند که استفاده از خمیر میل پوکس آسان می باشد ، با این حال پیشنهاد می گردد در صورتی که برای اولین بار از این محصول استفاده می نمایید ، قبل از مصرف بر روی قطعه اصلی ابتدا با یک نمونه کوچک و آزمایشی امتحان کنید تا با طریقه مصرف آن آشنا شوید.

نحوه استفاده :
از هر دو جز خمیر به یک اندازه جدا کرده و با یکدیگر ادغام نمایید و آنقدر مالش دهید تا به مخلوطی یکنواخت و بدون وجود رگه دست پیدا کنید. پس از اطمینان ازمخلوط کامل  دو جزء اقدام به مصرف خمیر در کمتر از ۱۰ دقیقه نمایید و سپس تا خشک شدن کامل خمیر، قطعات مربوطه را بدون حرکت نگاه دارید درحین کار می توانید با مرطوب کردن دستها یا ابزار خود از چسبندگی خمیر به دستانتان جلوگیری نمایید.

11 قلم

تولیدکننده

اینستاگرام  نماد اعتماد الکترونیکی     راهنمای خرید از سایت


شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد
 • نماد اعتماد الکترونیکی

  فروشگاه ابزار تابا دارای مجوز و نماد اعتماد الکترونیکی از تجارت الکترونیک ایران می باشد.

 • اعتماد سازی مشتریان

  چرا باید به فروشگاه ابزار تابا اعتماد کنم ؟؟؟

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای یک میلیون تومان به سراسر ایران

 • هدیه خرید

  با هر 1000 امتیاز 50000 تومان اعتبار خرید از ما هدیه بگیرید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :