بازگشت به صفحه اصلی

آموزش تصویری راهنمای خرید و ثبت نام در فروشگاه ابزار تابا

کاربر محترم به آموزش تصویری خرید و ثبت نام اینترنتی فروشگاه ابزار تابا خوش آمدید.

توجه !!!

مشتریان محترم جهت پيشگيري از اختلال در پرداخت اینترنتی از طريق درگاه الکترونيکي سايت ابزار تابا لطفا تا اطلاع ثانوي از مرورگر کروم استفاده نفرمائيد و به جای آن از مرورگرهای فایرفاکس ، اپرا ، سافاری و ... استفاده نمایید.

ثبت نام :

ابتدا در قسمت بالای سایت سمت چپ بر روی گزینه عضویت کلیک نمایید.


سپس در تصویر زیر مشخصات خواسته شده از قبیل نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، رمز عبور و .... را وارد کرده و در انتها کد امنیتی را نوشته و بر روی گزینه عضویت کلیک نمایید.

                                                                                                                

خوش آمدید

ثبت نام شما تکمیل شد شما می توانید از تمام خدمات و امکانات فروشگاه ابزار تابا استفاده نمایید.


راهنمای خرید:

از منوی سایت و دسته بندی ها محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید همانند تصویر زیر تعداد کالا را انتخاب کرده و بر روی دکمه خرید کالا کلیک نمایید.

در این صفحه "قوانین و مقررات سایت" را مطالعه کرده و بعد برروی دکمه من می پذیرم کلیک نمایید. 

سپس در صفحه بعد بر روی پرداخت نهایی کلیک نمایید.


تا وارد صفحه خلاصه سبد خرید شوید مطابق تصویر زیر ابتدا استان و سپس شهر خود را انتخاب کرده و در صورت داشتن کد تخفیف آن را در کادر مربوطه وارد نموده و بر روی دکمه ادامه خرید کلیک نمایید.


سپس در صفحه زیر اگر قبلا ثبت نام یا خرید کرده اید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی ورود کلیک نمایید.

در صفحه مشتری جدید به ترتیب مشخصات خواسته شده از قبیل : نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، رمز عبور ( رمز را به صورت دلخواه بنویسید ) ، آدرس و ... خود را وارد کرده و اگر مایل هستید می توانید تیک خبرنامه و دریافت پیشنهاد ویژه را زده و سپس بر روی دکمه ثبت اطلاعات و ادامه خرید کلیک نمایید.

توجه داشته باشید مشخصات خواسته شده تصویر زیر که دارای علامت ستاره هستند اجباری بوده و حتما باید پرشوند.

در صفحه بعد شما می توانید آدرس خود را ویرایش کرده و یا آدرس جدیدی را برای محصول خریداری شده خود وارد کنید و بعد از آن روی دکمه مرحله بعد کلیک نمایید.

.

در این صفحه همانند تصویر زیر روش ارسال کالا خود را انتخاب کرده و در قسمت جمع کل ، مبلغ قابل پرداخت بر اساس انتخاب هر یک از روش های ارسال را مشاهده نمایید. همچنین در بخش پیغام خریدار شما می توانید متن پیام خود را برای فروشگاه ابزار تابا ارسال فرمایید و در قسمت آخر بر روی درگاه پرداخت بانکی کلیک کرده چند لحظه صبر کرده تا به صفحه درگاه پرداخت بانک وصل شوید.در این صفحه شما می توانید مشخصات کارت بانکی خود از جمله شماره کارت ، شماره شناسایی دوم ( CVV2 ) ، تاریخ انقضای کارت  و ... را وارد کنید همانند تصویر زیر بر روی دریافت رمز پویا کلیک کرده تا رمز یکبار مصرف از طرف بانک برای شما پیامک شود سپس رمز یکبار مصرف خود را وارد نموده و بر روی باکس پرداخت کلیک کرده تا فرآیند خرید شما به طور کامل انجام شود.


تبریک میگوییم شما موفق به خرید از فروشگاه ابزار تابا شده اید.

به همین راحتی!!!