شرایط بازگشت کالا

 

                      return-policy.jpg                                                   

شرایط بازگشت کالا


ابزار تابا همواره رضایت و آسودگی خاطر مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است. به این منظور بازگشت کالا تا 7 روز (طبق بند 1) بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر است. هدف اصلی ابزار تابا ارسال کالاهای سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است و لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند. بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر به غیر از انواع چسب ها امکان پذیر است:

بند 1) استفاده از 7 روز مهلت بازگشت کالا

در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری، امکان بازگشت کالا به مدت 7 روز پس از دریافت کالا امکان پذیر است. رعایت شرایط زیر به منظور استفاده از شرایط بازگشت 7 روزه الزامی است:
الف) استفاده نکردن از دستگاه
ب) باز نشدن پلمپ دستگاه
ج) مخدوش نشدن بسته بندی دستگاه
د) مخدوش نشدن بارکد دستگاه

بند 2)  مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

وجود مغایرت، باید هنگام تحویل کالا، به واحد فروش از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.مشتری گرامی در صورتی که کالای دریافتی شما با مدل درخواستی شما مغایرت داره بلافاصله با فروشگاه تماس و مشکل بوجود آمده را قبل از تسویه حساب حل کنید.

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

بند 3) کالای دارای آسیب فیزیکی

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی دستگاه و یا در بسته بندی لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا ایراد و آسیب را به اطلاع واحد بازگشت ابزار تابا رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزار تابا نخواهد بود.

بند 4) کالاهای معیوب و یا دارای مغایرت با محتوای سایت

در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی (در صورت عدم استفاده کاری) در دستگاه و یا وجود مغایرت محصول خریداری شده با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع واحد فروش رسانده تا نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه ابزار تابا نخواهد بود.

""هیچ کدام از انواع چسب های موجود در فروشگاه تابا بازگشت ندارد و مرجوع نمی گردد.""


*نکات مهم در بازگشت کالا *

1) جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی (بندهای 1-4) و نیاز به بازگشت کالا لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق تلفن (09307832050)، سیستم پاسخگویی آنلاین سایت (چت) و یا ایمیل info@taba-tools.ir  اقدام گردد.


2) به منظور بازگشت کالا لازم است فرم بازگشت کالا به طور کامل و با دقت تکمیل شود و یا از طریق ایمیل info@taba-tools.ir ارسال شود. در صورت عدم ارسال فرم بازگشت کالا ابزار تابا از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.


3) در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی در بسته بندی محموله دریافتی، از دریافت کالا خودداری کرده و آسیب دیدگی کالا و عدم دریافت آن به پشتیبانی ابزار تابا اطلاع داده شود.


4) به منظور بازگشت کالا لازم است که کالا در بسته بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا ابزار تابا از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.


5) پس از بررسی و تایید بازگشت کالا توسط واحد بازگشت کالا ابزار تابا ، حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.


6) پس از بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر ( بندهای 1-4) تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش کالا، کالا به مدت 7 روز به صورت امانت نزد ابزار تابا باقی می‌ماند و پس از این مدت ابزار تابا هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.


7) درصورتی که مغایرت بدون باز کردن بسته بندی دستگاه قابل تشخیص باشد (مانند مغایرت در مدل دستگاه،‌ رنگ و ... ) باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و دستگاه از پلمپ خود خارج نشده و سپس جهت بازگشت کالا اقدام شود.


8) در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان ابزار تابا ، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.


9) چنانچه کالای خریداری شده دارای هدیه و اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.فهرست

02632252332

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم